banner250

banner246

Covid-19 hastalarına yardım eli

Sakarya İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Sakarya Şubesi iş birliğinde, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören Covid-19 hastalarına, ihtiyaç malzemelerinden oluşan hediye paketi dağıtıldı.

Sakarya Müftülüğü 09.05.2020, 07:14
Covid-19 hastalarına yardım eli
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı rehberliğinde koronavirüsün neden olduğu yaraları sarmaya çalışan il ve ilçe müftülükleri, ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam ediyor.

Sakarya İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Sakarya Şubesi, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi görmekte olan Covid-19 hastalarına destek olmak amacıyla hasta ihtiyaç malzemelerinden oluşan hediye paketleri hazırladı.

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Covid-19 Servisi'nde tedavi gören kimsesiz, bakıma muhtaç ve yaşlı hastalar ile tedavileri uzun süren hastalara dağıtılmak üzere Sakarya Müftülüğü ve TDV iş birliğinde hazırlanan, içerisinde hasta ihtiyaç malzemeleri bulunan hediye paketleri, din görevlilerince hastane yönetimine teslim edildi.

Hazırlanan hediye paketlerini hastalara ulaştırmak üzere teslim alan hastane yönetimi, koronavirüsle mücadelede Covid-19 hastalarını unutmayan, hastalara ve sürecin atlatılmasına destek olan Sakarya Müftülüğüne teşekkür etti.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)