banner324

banner319

Kalkandere 4-6 yaş Kur'an kurslarında yılsonu coşkusu

banner265

Rize Kalkandere İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş grubu Kur'an kurslarında eğitim gören öğrenciler için "Çocuk Şenliği ve Yıl Sonu Kapanış Programı" düzenlendi.

Rize Müftülüğü 10.06.2022, 11:37
Kalkandere 4-6 yaş Kur'an kurslarında yılsonu coşkusu
© DİHA

Kalkandere İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş grubu Kur'an kurslarında eğitim gören öğrenciler için "Çocuk Şenliği ve Yıl Sonu Kapanış Programı" düzenlendi.

Kalkandere Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen programda minikler yıl boyu öğrendiklerini şenlik havasında sergiledi.

Minik öğrenciler okudukları Kur’an-ı Kerim, seslendirdikleri ilahi, salavat ve şiirlerle, oynadıkları kadim oyunlarla davetlileri duygulandırdı.

Programda konuşan Kalkandere Kaymakamı Kemal Sefa Gökmenoğlu,  "Önümüzdeki yıl minik öğrencilerimizin sayısını daha da artırmayı hedefliyoruz." dedi.

Gökmenoğlu, çocuklara başarı dileklerinde bulunurken eğitim öğretimde görev alan hocalara teşekkür etti. 

İlçe Müftüsü Mahmut Ali Atik ise "Çocuklarımızın milli ve manevi değerlere bağlı yetişmesi için günümüz imkanlarını kullanarak elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz. Kur’an hizmetlerine yardımı şiar edinmiş Kalkandere halkının çocuklarına hizmet etmekten onur duyuyoruz. Bu tür eğitim kurumlarının ilçemizde açılması için desteğini esirgemeyen yöneticilerimize ve ilçe halkına teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Program öğrencilere hediye dağıtımı ile son buldu.

Kaynak: Diyanet Haber
banner321
Yorumlar (0)