banner250

banner246

Sabah namazı buluşmaları sürüyor

Osmaniye İl Müftülüğü tarafından düzenlenen “Sabah Namazı Buluşmaları” devam ediyor.

Osmaniye Müftülüğü 24.12.2019, 11:33
Sabah namazı buluşmaları sürüyor
© Diyanet Haber

Osmaniye İl Müftülüğünce Envar-ül Hamit Camii’nde gerçekleştirilen sabah namazı buluşmasına, Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Emin Ay katıldı.

Sabah namazının cemaatle kılınmasının ardından İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu’nun selamlama konuşması ile başlayan program, Prof. Dr. Mehmet Emin Ay’ın Kur’an-ı Kerim tilaveti ve kasideleri ile devam etti.

Sabah namazı buluşmasına İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu, İl Müftü yardımcıları, din görevlileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Namaz sonrası cemaate sıcak çorba ikram edildi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner249
Yorumlar (6)
Garip bir yolcu 1 yıl önce
Mehmet fatih beye hitaben: Ben kalitesiz ve ucuz yorum yaparak polemiğe girmeyeceğim. Tek savunduğum basın bağımsız olmalı hakim güçlerin tekelinde olmalı kaldı ki olumlu muhalefet insana zirvenin yolunu acar vesselâm!!!
Mehmet Fatih 1 yıl önce
Kardeş senin adın nedir? Daha adını yazmıyorsun yorum yorumu yapıyorsun. Normalde sizin yorumunuzu onaylamamaları lazim bence.
Garip bir yolcu 1 yıl önce
Evet maalesef eleştirel yorumlar yayınlanmıyor oysaki hakaret de edilmiyor!
Mehmet Fatih 1 yıl önce
Sen bidefa adını yazmamışsın yorumdan bahsediyon. Adam gibi adını soyadını yazsana. Demekki hakaret falan ediyorsun ki yayınlamıyorlar. Kendini gizlediğine göre
sami 1 yıl önce
bazen yorum yaptığınızı sanırsınız lakin haddi aşmışsınızdır. Belki de soruşturma veya davaya konu olmayasınız diye yayaınlanmamış olabilir.
Mevlüt Pakyürek 1 yıl önce
Eleştirel yorumları neden yayımlamiyorsunuz? İlla yalakalik mı yapılması lazım yayımlanması için? Esefle kınıyorum.
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?