4-6 yaş Kur'an kurslarında yıl sonu programları

Osmaniye İl Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş grubu Kur’an kurslarında eğitim gören öğrenciler, Kur’an kursu öğreticileri ile birlikte “4-6 Yaş Kur’an Kursları Yıl Sonu Programı” düzenlediler.

Diyanet Haber
4-6 yaş Kur'an kurslarında yıl sonu programları
banner80

Osmaniye İl Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş grubu Kur’an kurslarında 2018-2019 eğitim öğretim döneminin tamamlanması dolayısıyla “4-6 Yaş Kur’an Kursları Yıl Sonu Programı” düzenlendi.

4-6 yaş Kur’an kurslarında eğitim gören öğrencilerin, Kur’an kursu öğreticileri eşliğinde hazırladıkları program İstiklal Marşı’nın ardından Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı.

İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu’nun selamlama konuşması ile devam eden programda, öğrencilerin sunumları büyük ilgi ve beğeni ile takip edildi.

“4-6 Yaş Kur’an Kursları Yıl Sonu Programı”, bir yıl boyunca kurslarda eğitim alan öğrencilere madalya takdimi ile sona erdi.

Cebeli Bereket Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun’un eşi Sevilay Coşkun, İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu, İl Müftü Yardımcısı Berrin Erdoğan, Kur’an kursu öğrencileri ile velileri ve vatandaşlar katıldı.

Diyanet Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER