banner250

banner255

4-6 yaş Kur'an kurslarında yıl sonu programları

Osmaniye İl Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş grubu Kur’an kurslarında eğitim gören öğrenciler, Kur’an kursu öğreticileri ile birlikte “4-6 Yaş Kur’an Kursları Yıl Sonu Programı” düzenlediler.

Osmaniye Müftülüğü 11.05.2019, 11:31
4-6 yaş Kur'an kurslarında yıl sonu programları
© Diyanet Haber

Osmaniye İl Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş grubu Kur’an kurslarında 2018-2019 eğitim öğretim döneminin tamamlanması dolayısıyla “4-6 Yaş Kur’an Kursları Yıl Sonu Programı” düzenlendi.

4-6 yaş Kur’an kurslarında eğitim gören öğrencilerin, Kur’an kursu öğreticileri eşliğinde hazırladıkları program İstiklal Marşı’nın ardından Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı.

İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu’nun selamlama konuşması ile devam eden programda, öğrencilerin sunumları büyük ilgi ve beğeni ile takip edildi.

“4-6 Yaş Kur’an Kursları Yıl Sonu Programı”, bir yıl boyunca kurslarda eğitim alan öğrencilere madalya takdimi ile sona erdi.

Cebeli Bereket Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun’un eşi Sevilay Coşkun, İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu, İl Müftü Yardımcısı Berrin Erdoğan, Kur’an kursu öğrencileri ile velileri ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?