banner250

banner246

Ordu Valisi’nden Bütün Vatadaşlara Bağış Çağrısı

Ordu Valisi Seddar Yavuz: “En güvenilir kurumlarımızdan olan Diyanet Vakfına bütün vatandaşlarımızı bağış yapmaya davet ediyorum.” 

Ordu Müftülüğü 27.07.2018, 15:34
Ordu Valisi’nden Bütün Vatadaşlara Bağış Çağrısı
© Diyanet Haber

Ordu Valisi Seddar Yavuz Kurbanını Türkiye Diyanet Vakfına bağışladı. 

İl Müftüsü Mürsel Öztürk ve Diyanet Vakfı Ordu Şube Temsilcisi Bünyamin Açıksöz’ü makamında kabul eden Vali Yavuz, kurban bağışı yapıp makbuzunu Müftü Öztürk’ten teslim aldı. 

Kurban bağışı esnasında yaptığı açıklamada Türkiye’nin en güvenilir kurumlarının başında gelen Türkiye Diyanet Vakfına kurbanını bağışladığını belirten Vali Yavuz “Diyanet Vakfımız, başta ülkemizde ve dünyanın her bir köşesinde mazlumların mağdurların yanında olmaya devam ediyor, İslam’ı ve Müslümanları önceliyor, onların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Bu bağlamda da “Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla inşallah hem ülkemizde hem de dünyanın dört bir köşesinde yaşayan kardeşlerimizle kurbanlarımızı paylaşacağız.” Dedi.  

Vatandaşları Diyanet Vakfına kurbanlarını bağışlamaya çağıran Yavuz “En güvenilir kurumlarımızdan olan Diyanet Vakfına bütün vatandaşlarımızı bağış yapmaya davet ediyorum. Yardımlarının, bağışlarının nereye gittiğinden emin olsunlar ve buraya bağışlarını yapsınlar. Bu kapsamda bende Ordu Valisi olarak Diyanet Vakfımızın bu kampanyasına katılıyor ve kurbanımı da Diyanet Vakfına bağışlıyorum. İnşaallah çorbada bir tuzumuzda bizim olur diye düşünüyorum.” Şeklinde konuştu.  
 

diyanet haber

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?