banner261

banner250

Müftülükten öğrencilere eğitim desteği

Ordu Fatsa İlçe Müftülüğü, Türkiye Diyanet Vakfı Fatsa Şubesi iş birliğinde ortaokul öğrencilerine kitap seti hediye etti.

Ordu Müftülüğü 14.10.2021, 12:51
Müftülükten öğrencilere eğitim desteği
© DİHA

Fatsa İlçe Müftülüğü, Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Fatsa Şubesi iş birliğinde Liselere Geçiş Sınavı (LGS) sınavına hazırlanan ortaokul 8’inci sınıf öğrencilerine LGS kitap seti hediye etti.

İlçe Müftülüğünün gençlerin eğitimine her daim destek ve katkı sunduğunu ifade eden Fatsa İlçe Müftüsü Hamza Bayram, “Fatsa Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Fatsa Şubesi olarak LGS Sınavına hazırlanan başarılı ve ekonomik açıdan desteklenmesi gereken 200 öğrencimize kitap seti hediye ettik. Fatsalı hayırsever hemşerilerimiz ve din görevlilerimizin katkılarıyla temin edilen LGS setlerimizde Matematik, Fen Bilimleri, Türkçe, Paragraf, İnkılap Tarihi, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile İngilizce Soru Bankaları olup inşallah öğrencilerimizin başarısına katkı sunacaktır.” dedi.

Hayırsever vatandaşların emanetlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığı belirterek teşekkür eden Müftü Bayram, ülkenin geleceğinde etkin rol alacak olan öğrencilere Fatsa Müftülüğü ve TDV Fatsa şubesi olarak sınava hazırlık sürecinde maddi manevi destek sağladıklarını ve sağlamaya devam edeceklerini ifade etti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner237
Yorumlar (0)