banner250

banner246

Şehit yakınlarıyla iftar

Niğde’de İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Niğde Şubesi iş birliğinde, şehit yakınlarına yönelik iftar programı düzenlendi.

Niğde Müftülüğü 24.05.2019, 11:04
Şehit yakınlarıyla iftar
© Diyanet Haber

Niğde İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Niğde Şubesi iş birliğinde, şehit yakınlarına yönelik iftar programı düzenlendi.

İftar öncesinde Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda davetlilere hitap eden İl Müftüsü Mehmet Sırrı Şık; ramazan ayının bereketi, fazileti ve kazanımları hakkında bir konuşma yaptı.

Müftü Şık, iftar programına katılan şehit yakınlarıyla birlikte iftar yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Akşam ezanının okunmasıyla hep birlikte oruçlar açıldı. İftarın ardından İl Müftü Yardımcısı İsrafil İğde, yemek duası yaptı.

Misafirlerin bulunduğu masaları dolaşan Niğde Vali Yardımcısı Cevat Uyanık ve İl Müftüsü Mehmet Sırrı Şık, iftar davetine katılımlarından dolayı herkese teşekkür ettiler.

İftar programına katılan sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile şehit yakınları ise Niğde İl Müftülüğüne ve Diyanet İşleri Başkanlığına teşekkür ettiler.

İftar programına Niğde Vali Yardımcısı Cevat Uyanık, İl Müftüsü Mehmet Sırrı Şık, il müftü yardımcıları, Türkiye Diyanet Vakfı Niğde Şubesi mütevelli heyeti, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile şehit yakınları katıldı.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?