banner250

banner246

Müftü Altunkaya’dan TDV’ye kurban bağışı

Nevşehir İl Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Celalettin Altunkaya, Türkiye Diyanet Vakfına kurban bağışında bulundu.

Nevşehir Müftülüğü 10.07.2020, 16:08
Müftü Altunkaya’dan TDV’ye kurban bağışı
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı iş birliğinde, "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürülen vekaletle kurban organizasyonu kapsamında, Nevşehir İl Müftüsü Ahmet Celallettin Altunkaya kurban bağışında bulundu.

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfının "emanetleriniz emanetlerimizdir" düsturu ile kurban faaliyetlerini büyük bir hassasiyet, itina ve sorumluluk duygusuyla yürüttüğünü ifade eden İl Müftüsü Alyunkaya, "Vekalet yoluyla kurban kesim kampanyasına katılmak isteyen hayırseverlerimiz, yurt içinde 975 Türk Lirası, yurt dışında ise 825 Türk Lirası bedelinde olan kurban bağışını İl ve ilçe müftülüklerimize, cami görevlilerimize müracaat ederek 31 Temmuz'a kadar gerçekleştirebilirler." dedi.

Kurban bağışını TDV adına kabul eden Türkiye Diyanet Vakfı Nevşehir Şube Temsilcisi Mustafa Tiftik, Müftü Altunkaya’ya bağış makbuzunu takdim etti.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)