banner250

banner203

Erbaş nikah şahidi oldu

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Nevşehir'de temaslarda bulundu.

Nevşehir Müftülüğü 27.07.2020, 12:11
Erbaş nikah şahidi oldu
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Müşaviri Ahmet Belada’nın oğlunun nikah törenine katılmak üzere Nevşehir’de bulunan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, bazı temaslarda bulundu.

İl Müftülüğünü ziyaret eden Başkan Erbaş, Adana İl Müftü Yardımcısı iken Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Nevşehir İl Müftülüğüne atanan Ahmet Celalettin Altunkaya için düzenlenen Cübbe Giyme Töreni’ne katıldı.

Törene Başkan Erbaş’ın yanı sıra Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ile İl Müftü yardımcıları Dr. Ahmet Özvarinli, Ali Bingül ve Nurcan Solak katıldı.

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, yeni görevinin kendisi ve Nevşehir için hayırlı olması temennisinde bulunarak Nevşehir İl Müftülüğü görevinde Ahmet Celalettin Altunkaya’ya başarılar diledi.

İl ve ilçe müftülüklerince sürdürülen hizmetler hakkında İl Müftüsü Altunkaya’dan bilgi alan Başkan Erbaş, yapılan başarılı çalışmalardan dolayı memnuniyetini ifade ederek emeği geçenlere teşekkür etti.

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, nikah şahidi oldu

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Müşaviri Ahmet Belada'nın oğlu Nurullah Enes Süheyl ile Hatice Süeda Denizler'in nikah törenine katıldı.

Çiftin nikahı Nevşehir İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya tarafından kıyıldı.

Çifte mutluluklar dileyen Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, evlilik cüzdanını geline takdim etti.

Tören sonunda Başkan Erbaş, nikahları kıyılan çifte Kur’an-ı Kerim hediye etti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?