banner203

banner250

Yaz Kur'an Kursu öğrencilerine yönelik etkinlikler sürüyor

Muğla Bodrum İlçe Müftülüğüne bağlı camilerde açılan Yaz Kur’an Kursları’na devam eden öğrenciler, "At Çiftliği Gezisi ve Kahvaltı Programı"nda buluştu.

Muğla Müftülüğü 18.08.2021, 15:13
Yaz Kur'an Kursu öğrencilerine yönelik etkinlikler sürüyor
© Diyanet Haber

Bodrum İlçe Müftülüğünce açılan ve onlarca çocuğun Kur'an-ı Kerim başta olmak üzere temel dini bilgiler ve siyer eğitimi aldığı, bunun yanında milli ve manevi değerlerle buluştuğu Yaz Kur'an Kursları’nda dönem sonu etkinlikleri düzenleniyor.

Bu kapsamda Bodrum İlçe Müftülüğüne bağlı Yaz Kur'an Kursu öğrencileri, "At Çiftliği Gezisi ve Kahvaltı Programı"nda bir araya geldi.

Sabah kahvaltısıyla başlayan etkinlikte öğrenciler gün boyunca ata bindi, parkta doyasıya eğlenmenin mutluluğunu yaşadı.

Etkinliğe dair bilgilendirmede bulunan din görevlileri, salgın nedeniyle geçtiğimiz yıl açılamayan Yaz Kur'an Kursları'nın bu yıl Kovid-19 tedbirleri eşliğinde açıldığını ve başarılı bir dönemin geride bırakıldığını belirterek, "Yüksek katılımla etkinliğimize katılan yavrularımızın doya doya eğlendiğini, birbiriyle kaynaştığını görmekten dolayı çok mutluyuz. Yavrularımıza kucak açan çiftlik sahiplerine, maddi manevi katkısı olan hayırseverlerimize, yardımlarından dolayı velilerimize, katılımlarından dolayı din görevlisi arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz." diye konuştular.

Kaynak: Diyanet Haber
banner237
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?