banner250

banner203

İhtiyaç sahibi ailelere kurban eti ulaştırıldı

Mersin Gülnar İlçe Müftülüğün ve Türkiye Diyanet Vakfı Gülnar Şubesi, hayırseverlerin bağışladığı kurbanları ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Mersin Müftülüğü 03.04.2021, 14:20
İhtiyaç sahibi ailelere kurban eti ulaştırıldı
© Diyanet Haber

Hayırsever vatandaşlar tarafından bağışlanan kurbanlar, Gülnar İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Gülnar Şubesi koordinesinde din görevlilerince ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) gönüllülerince ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Gülnar İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Gülnar Şubesinin organizasyonuyla koronavirüs tedbirlerine ve temizlik kurallarına riayet edilerek kurbanlar kesildi.

Salgının tüm dünyada etkisini sürdürdüğünün altına çizen İlçe Müftüsü Yusuf Kaya, “Bu zor zamanlarda Gülnarlı ihtiyaç sahibi kardeşlerimize giyim yardımı ve temel gıda yardımında bulunduk. Ayrıca Ramazan ayı öncesinde de hayırsever vatandaşlarımızın bağışladığı adak, akika ve şükür kurbanlarını gönüllülerimizin nezaretinde kestik ve 95 ihtiyaç sahibi ailemize ulaştırdık. İhtiyaç sahibi kardeşlerimizin her daim yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle hayır sahiplerine ve dağıtımda emeği geçen, Türkiye Diyanet Vakfı Gülnar Şubesi, Müftülüğümüz Gençlik Koordinatörlüğü, vakıf gönüllüsü ve din görevlilerime teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?