banner250

banner246

Yetim ve öksüzlere yardım eli

Manisa’nın Akhisar ilçesinde ramazan ayı münasebetiyle Müftülük ve Türkiye Diyanet Vakfı Akhisar Şubesi, ihtiyaç sahibi aileler ile öksüz ve yetim öğrencilere giyim ve gıda yardımında bulundu.

Manisa Müftülüğü 24.05.2019, 14:27
Yetim ve öksüzlere yardım eli
© Diyanet Haber

Akhisar İlçe Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Akhisar Şubesi iş birliğinde, ihtiyaç sahibi aileler ile yetim ve öksüzlere gıda ve kıyafet yardımı yapıldı.

400 öğrencinin kıyafet, 250 ailenin de gıda ihtiyacının karşılandığını kaydeden İlçe Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Akhisar Şube Başkanı Mahmut Sami Türkmenoğlu şöyle konuştu:

“Diyanet Vakfımız Türkiye’nin her bölgesinde ve dünyanın çeşitli coğrafyalarında ihtiyaç sahiplerine el uzatıyor. Bizler de duyarlı Akhisarlı vatandaşlarımızın katkılarıyla İlçe Müftülüğümüz ve Diyanet Vakfı Akhisar Şubemiz kanalıyla Akhisar’da ikamet eden ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayıp yaklaşmakta olan Ramazan Bayramı'na bir nebze olsun daha sevinçli girebilmeleri adına adım atmış olduk. Rabbim yardımda bulunan bütün vatandaşlarımızın fitrelerini, sadakalarını ve zekâtlarını makbul eylesin.”

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (1)
Songül özazül 2 yıl önce
Benim öksüzlerımede yardım edın bize ulaşın