banner250

banner246

Sokağa çıkan çocuklar ve gençler Diyanet yayınları ile karşılandı

Manisa İl Müftülüğü, vakitlerini evlerde geçiren çocuklara ve gençlere, Diyanet dergileri ile Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından çıkan kitaplar hediye ediyor.

Manisa Müftülüğü 04.06.2020, 17:04
Sokağa çıkan çocuklar ve gençler Diyanet yayınları ile karşılandı
© Diyanet Haber

Yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında uzunca bir süredir evlerinden çıkamayan çocuklara ve gençlere, normalleşme takvimi çerçevesinde belirlenen kurallar kapsamında ve belirli saatlede sokağa çıkma serbestliği getirilmişti.

Manisa İl Müftülüğü, haftanın belirli günlerinde ve belirli saatlerde sokağa çıkan 18 yaş altı gençleri, Diyanet dergileri ve Diyanet İşleri Başkanlığı yayınları ile karşıladı.

Manisa Köprübaşı ve Sarıgül ilçelerinde uzun bir aranın ardından evlerinden çıkan 18 yaş altı gençler, Müftülüğün dondurma ikramıyla güneşli havanın tadını çıkardı.

Manisa Müftülüğü İl ve ilçe gençlik koordinatörleri, belirlenen saatler arasında evlerinden çıkan çocuklara ve gençlere çeşitli ikramların yanı sıra Diyanet dergileri ile Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından çıkan kitaplar hediye etti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)