banner297

banner319

Sevgi Evleri'nde kalan çocuklar müftülük iftarında buluştu

banner265

Manisa İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Manisa Şubesi iş birliğinde Sevgi Evleri'nde kalan çocuklara yönelik iftar programı düzenlendi.

Manisa Müftülüğü 22.04.2022, 11:45
Sevgi Evleri'nde kalan çocuklar müftülük iftarında buluştu
© DİHA

Manisa İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Manisa Şubesi Kadın Kolları tarafından Sevgi Evleri'nde kalan çocuklara yönelik iftar programı düzenlendi. 

TDV Manisa Kadın Aile ve Gençlik Çalışmaları Merkezi’nde düzenlenen programda İl Müftü Yardımcısı Sevinç Tepekaya çocuklarla bir araya geldi.

Programda konuşan Tepekaya, “İftar davetimizi kabul ederek bugün burada olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Cıvıl cıvıl varlığınızla mekanımıza güzellik kattınız. İftar soframız sizlerle şenlendi, bereketlendi. Sizler sayesinde Ramazan’ın coşkusunu gönlümüzde, zihnimizde ve kalbimizde bir kere daha hissetmiş olduk. Sizler Rabbimizin bize emaneti olan evlatlarımız, umudumuz, duamız ve yarınlarımızsınız. İnşallah gelecekte güzel yerlerde bu toplum için faydalı işler yapan, kendi hayatında başarıdan başarıya koşan insanlar olacaksınız.” dedi.

İftar programına katılan çocuklara "diş kirası" adı altında hediyeler verildi.

Program yapılan dua ile tamamlandı.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (0)