banner250

banner246

Müftülük gençleri yalnız bırakmadı

Manisa İl Müftülüğü, koronavirüsle mücadelede normalleşme süreci kapsamında belirli saatlerde dışarı çıkmalarına olanak sağlanan 14-20 yaş arası gençleri yalnız bırakmadı.

Manisa Müftülüğü 01.06.2020, 10:27
Müftülük gençleri yalnız bırakmadı
© Diyanet Haber

Manisa'da, 14-20 yaş arası gençlere getirilen sokağa çıkma serbestliğinde, Manisa Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü genç gönüllüleri, belirlenen saatler arasında evlerinden çıkan gençleri yalnız bırakmadı.

Yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında bir süredir evlerinden çıkamayan gençlere, normalleşme takvimi çerçevesinde belirlenen kurallar kapsamında sokağa çıkma serbestliği getirilmişti.

Bu kapsamda Manisa'da uzun bir aranın ardından evlerinden çıkan 14-20 yaş arası gençler, güneşli havanın tadını çıkardı.

Manisa Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü de gençleri bu saatler arasında yalnız bırakmadı.

Şehzadeler ve Yunus Emre ilçelerindeki park ve bahçelerde gençleri karşılayan İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü görevli ve gönüllüleri, gençlere kolonya ve çikolata ikram etti.

Gençlerle bir süre sohbet ederek sevinçlerine ortak olan Diyanet Genç gönüllüleri, gençlere Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından "Cep İlmihali" hediye etti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner249
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?