banner324

banner319

Müftü Soykök: Bizim medeniyetimiz gençlere kıymetli bir hazine ve değer olarak bakmaktadır

banner265

Dönem sonu sınavlarına limonata ikramında bulunan Manisa İl Müftüsü Soykök, "Batılı düşünürler gençliği sorun olarak görüp olumsuz düşüncelerle anlatırken, bizim medeniyetimiz gençlerimize kıymetli bir hazine ve değer olarak bakmaktadır." değerlendirmesinde bulundu.

Manisa Müftülüğü 06.06.2022, 12:21
Müftü Soykök: Bizim medeniyetimiz gençlere kıymetli bir hazine ve değer olarak bakmaktadır
© DİHA

Müftülükten üniversiteli gençlere limonata ikramı

Manisa İl Müftülüğü, dönem sonu sınavlarına giren öğrencilere soğuk limonata ikramında bulundu.

İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü, "Final Haftası Limonata Molası" sloganıyla Manisa Celal Bayar Üniversitesi kampüsünde üç ayrı stant açtı.

Prof. Dr. İlhan Varank Yerleşkesi Merkez Kütüphane, İlahiyat ve Spor Bilimleri Fakültesi ile Sağlık Bilimleri Fakültesi önünde açılan stantları ziyaret eden İl Müftüsü Mustafa Soykök, "Tarih, adını altın harflerle yazdırmış gençlerin destanları, öyküleri ile doludur. Batılı düşünürler gençliği genelde sorun olarak görüp olumsuz düşüncelerle anlatırken, bizim medeniyetimiz gençlerimize kıymetli bir hazine ve değer olarak bakmaktadır." dedi.

İl Müftüsü Soykök, "Gençler bizim umudumuz ve geleceğimizdir. Yoğun bir çalışma yılı geçirdiler. Şimdi de yıl sonu sınavları için ter döküyorlar. Bu stresli günlerinde biz de onların içlerini ve yüreklerini ferahlatmak için yanlarındayız." diye konuştu.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (0)