banner297

banner319

Hafızlara kişisel gelişim semineri

banner265

Manisa İl Müftülüğü ile Evrensel Hafızlar Derneği Manisa Şubesi iş birliğinde Kur’an kurslarında hafızlık eğitimi alan öğrencilere yönelik “Kişisel Gelişim Semineri” düzenlendi.

Manisa Müftülüğü 25.01.2022, 09:57
Hafızlara kişisel gelişim semineri
© DİHA

Evrensel Hafızlar Derneği (EHAD) tarafından hayata geçirilen "Hafızların Kişisel Gelişimi" adlı proje ile Türkiye genelinde kız/erkek hafızlık Kur'an kursları ve proje imam hatip okullarında seminerler düzenleniyor.

Bu kapsamda Manisa İl ve ilçe müftülüklerine bağlı kız Kur’an kurslarında “Kişisel Gelişim Semineri” düzenlendi.

Seminerlerde EHAD Kadınlar Komisyonu Başkanı Belgizar Özbek ve EHAD Manisa Kadınlar Komisyon Başkanı Büşra Nur Özkaplan Kur’an kursu öğrencileri ile bir araya geldi.

Seminerlere dair bilgilendirmede bulunan Evrensel Hafızlar Derneği Manisa Şube Başkanı Dr. Ahmet Erdinçli, “Derneğimiz, Türkiye’nin 81 ilinde 600’den fazla ilçede ‘Kur’an-ı Kerime hizmet şereftir’ düsturu ile hafızlara yönelik faaliyet yürüten bir dernektir. Amacımız büyük emekler vererek hafızlık yapan ve hafız olan kardeşlerimizi bir araya getirerek hafızlıklarını muhafaza etmeye yardımcı olmaya çalışmaktır. Bu bağlamda Türkiye’de derneğimizin eğitimcileri tarafından uygulanan ‘Hafızların Kişisel Gelişimi’ projesinin bir bölümü olan zaman yönetimi semineri için eğitimcilerimizle öğrencilerimizi buluşturduk. Belirli periyotlarla eğitim seminerlerimiz devam edecektir. Bu süreçte bizlere destek olan sayın Manisa il müftümüz Mustafa Soykök hocamıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner237
Yorumlar (0)