banner203

banner222

Minikler, sıcak bir yuva oldu

Kayseri Hacılar İlçe Müftülüğüne bağlı Kudsiye Şaşoğlu 4-6 yaş Kur’an Kursu öğrencileri, Türkiye Diyanet Vakfı tarafından İdlib’de savaş mağduru aileler için inşa edilen İyilik Konutları için kumbaralarını bağışladı.

Kayseri Müftülüğü 16.11.2020, 17:23
Minikler, sıcak bir yuva oldu
© Diyanet Haber

Suriye’de iç savaşın başladığı 2011 yılından beri mağdur ve mazlumları bir an olsun yalnız bırakmayan Türkiye Diyanet Vakfının, "Bir İyilik, Sıcak Bir Yuva" sloganıyla bölgede inşa ettiği İyilik Konutları'na miniklerden anlamlı destek geldi.

Hacılar İlçe Müftülüğüne bağlı Kudsiye Şaşoğlu 4-6 yaş Kur’an Kursu öğrencileri, Türkiye Diyanet Vakfı tarafından İdlib’de savaş mağduru aileler için inşa edilen İyilik Konutları için kumbaralarını bağışladı.

Minik öğrenciler, Türkiye Diyanet Vakfı tarafından İdlib’de savaş mağduru aileler için inşa edilen İyilik Konutları’nda kullanılmak üzere kumbaralarını İlçe Müftüsü Yusuf Ay’a teslim etti.

İlçe Müftüsü Yusuf Ay, bağışlarından dolayı minik öğrencilere, kurs öğreticilerine ve minikleri bu şekilde duyarlı yetiştiren ailelerine teşekkür ederek, miniklere çeşitli hediyeler takdim etti.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)