banner297

banner319

Çocuklar müftülük iftarında buluştu

banner265

Kayseri Talas İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Talas Şubesi tarafından çocuklara yönelik iftar programı düzenlendi.

Kayseri Müftülüğü 19.04.2022, 09:28
Çocuklar müftülük iftarında buluştu
© DİHA

Talas İlçe Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Talas Şubesi Kadın Kolları, çocuklarla iftar programında bir araya geldi.

İftar programına İl Müftüsü Yusuf Akkuş, Talas Kaymakamı Yaşar Dönmez, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, İl Müftü Yardımcısı Sedanur Sezen, Talas İlçe Müftüsü Bünyamin Turgut, Hacılar İlçe Müftüsü Yusuf Ay, Türkiye Diyanet Vakfı Kayseri Şubesi Kadın Kolları sorumlusu Hacer Ay, gönüllüler ve çocuklar katıldı.

Dini Yüksek İhtisas Merkezi ev sahipliğinde düzenlenen programda konuşan İl Müftüsü Akkuş, 

Talas İlçe Müftüsü Bünyamin Turgut’un açış konuşmasının ardından konuşan İl Müftüsü Yusuf Akkuş, “Bu akşam böyle seçkin bir topluluğun arasında olmaktan memnuniyet duyuyorum. Sizler Peygamber Efendimiz (s.a.s.)’in ümmete emanet ettiği gençlersiniz. Bu manada sizler seçkinlersiniz. Bu organizasyonun hazırlanmasında emeği geçenlere ve hediyeleri hazırlayan Türkiye Diyanet Vakfı Talas Şubesi Kadın Kollarında görevli bütün personelimize teşekkür ediyorum.”dedi

Program sonunda çocuklara "diş kirası" adı altında hediyeler verildi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (0)