banner250

banner246

Belediyeden din görevlilerine yemek

Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebeti ile Hacılar Belediyesi tarafından ilçede görev yapan imam hatip ve müezzinlere yemek ikram edildi.

Kayseri Müftülüğü 28.10.2018, 22:32
Belediyeden din görevlilerine yemek
© Diyanet Haber

Camiler ve Din Görevlileri Haftası  münasebetiyle Hacılar Belediye Başkan Vekili Bilal Özdoğan,  Hacılar Belediyesi Keklik Tepesi Sosyal Tesislerinde, İlçede görev yapan din görevlileri ile bir araya geldi.

Yemekte birlik beraberlik ve dayanışma vurgusu yapıp, yapılan hizmetlerden dolayı din görevlilerine teşekkür etti. Başkan vekili Bilal Özdoğan din görevlilerinin fedakarca görev yaptığını, bir çok zorluklara göğüs gerdiğini memleketin en ücra köşelerine kadar gidip görev yaptıklarını bu nedenle de teşekkürü ve alkışı hakettiklerini belirtti.

Yemekte bir konuşma yapan İlçe Müftüsü Mehmet Özbek hem belediye başkan vekiline hem de belediye çalışanlarına teşekkür etti. Aynı zamanda rahatsız olan belediye başkanı sayın Doğan Ekici'ye de acil şifalar temenni etti.

Yemeğe katılan din gönüllüleri de yapılan ikramdan dolayı belediyeye minnet ve şükranlerını ifade ettiler. Yemek ikramı hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile son buldu.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?