banner331

banner319

Miniklerden TDV’nin kurban organizasyonuna destek

Kars İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Kars Şubesince yürütülen "2022 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu"na 4-6 yaş Kur’an kursu öğrencilerinden destek geldi.

Kars Müftülüğü 05.07.2022, 15:21
Miniklerden TDV’nin kurban organizasyonuna destek
© DİHA

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) iş birliğinde, "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürülen 2022 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu'na, toplumun tüm kesimlerinden destek geliyor.

Adı geçen organizasyona anlamlı bir destek de Kars İl Müftülüğüne bağlı Hz. Ali 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursu öğrencilerinden geldi.

Minikler, kurban ibadeti ve paylaşma bilincinin geliştirilmesi amacıyla düzenlenen etkinlik kapsamında Türkiye Diyanet Vakfına harçlıklarıyla kurban bağışında bulundu.

Miniklerin bağışını TDV Kars Şubesi adına teslim alan İl Müftüsü Hamza Bayram,"Böyle anlamlı bir bağışın 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursu öğrencileri tarafından yapılması ve çocukların yardım duygularının geliştirilmesi çok önemli. Bu yavrulamızın böyle duyarlı davranmasına vesile olan başta anne babaları olmak üzere hocamıza ve kurs yönetimine teşekkür ediyorum. Her zaman ifade ettiğimiz gibi dünyada iyiliği egemen kılıncaya kadar gayret etmeye devam edeceğiz." dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner332
Yorumlar (0)