banner250

banner246

Müftülükten özel öğrencilere ziyaret

Kahramanmaraş Afşin İlçe Müftülüğü, zihinsel engelliler okulunda öğrencilerle bir araya geldi.

Kahramanmaraş Müftülüğü 06.03.2020, 15:45
Müftülükten özel öğrencilere ziyaret
© Diyanet Haber

Afşin İlçe Müftülüğü ve İlçe Engelli Koordinatörlüğü, Toki Ashab-ı Kehf Zihinsel Engelliler Okulu'nu ziyaret etti.

Öğrencilerle bir araya gelinen ziyarette, İlçe Müftüsü Hayrullah Balta, okul yöneticilerinden eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. 

20 öğrencinin eğitim aldığı okulda öğrencileri sınıfında ziyaret ederek onlarla bir süre sohbet eden İlçe Müftüsü Hayrullah Balta, İslam’da engellilerin önemine değindiği konuşmasının ardından öğrencilerin istek ve taleplerini dinledi.

Öğrencileri camilere davet eden Balta, okul idaresinin uygun bulacağı bir zamanda öğrenci ailelerine yönelik İlçe Müftülüğü Engelli Koordinatörlüğünce seminer verileceğini belirtti.


Her daim engellilerin ve ailelerinin yanında olduklarını hatırlatan İlçe Müftüsü Balta, engelleri aşmak için özveri ile görev yapan öğretmen ve idarecilere teşekkür etti.

Okul yöneticileri de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Afşin İlçe Müftülüğüne teşekkür ettiler.

Kaynak: Diyanet Haber
banner249
Yorumlar (6)
YUSUF DONAR 1 yıl önce
ALLAH DEVLETİMİZE ,MİLLETİMİZE ZEVAL VERMESİN. MÜFTÜMÜZÜN ZİYARETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKKÜR EDİYORUZ.
Yusuf 1 yıl önce
Anlamlı bir ziyaret. İyiki varsınız
Feyzullah ÖZDEMİR 1 yıl önce
Engelliler sevgi ve şefkat ister, sevginizi ve şefkatinizi onlardan esirgemeyin, düsturuyla ziyarette bulunan Müftümüz Hayrullah BALTA Beyefendiye şükranlarımızı sunuyoruz TEŞEKÜRLER
Vehbi GÜNEŞ 1 yıl önce
Engelleri aşma yolunda mücadele eden kardeşlerinizi ziyâret ederek onları anlama ve hayatlarını kolaylaştırma sebebiyle telkin edip, tavsiyelerde bulunan, koordinatörümüz ve sayın müftümüze teşekkür eder konu ile ilgili çalışmalarında başarılar dileriz.
Ahmet Hurkan CEYHAN 1 yıl önce
Afşin Müftülüğümüzün özel öğrencilere yapmış olduğu ziyaret öğrenci velilerini ve öğretmeleri ziyadesiyle memnun etmiştir.
ramazan 1 yıl önce
Güzel bir organizasyondu.