banner203

banner250

Bir ilçede daha 'Aile ve Dini Rehberlik Bürosu' açıldı

Kahramanmaraş Pazarcık İlçe Müftülüğü koordinesinde tefrişatı tamamlanan "Aile ve Dini Rehberlik Bürosu" ile "Gençlik Merkezi" hizmete girdi.

Kahramanmaraş Müftülüğü 09.04.2021, 22:04
Bir ilçede daha 'Aile ve Dini Rehberlik Bürosu' açıldı
© Diyanet Haber

Pazarcık İlçe Müftülüğü bünyesinde hizmet verecek "Aile ve Dini Rehberlik Bürosu" ile Gençlik Merkezi'nin açılışı yapıldı.

Koronavirüs tedbirleri eşliğinde düzenlenen açılış törenine, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Balıkesir İl Müftülüğüne atananan Kahramanmaraş İl Müftüsü Celal Sürgeç katıldı.

İl Müftüsü Sürgeç, ailenin ve gençliğin önemine dikkat çekerek, "ailenin ve gençliğin toplumun temel taşı olduğunu" ifade etti. 

Öte yandan Balıkesir Müftülüğüne atanması dolayısıyla veda ziyaretleri gerçekleştiren Müftü Sürgeç, hafızlık Kur’an kurslarında görev yapan personelle bir araya geldi.

Hafız yetiştirilmesi noktasında katkısı olan tüm yönetici ve öğreticilere teşekkür etti.

Veda ziyaretleri kapsamında Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi'ni de ziyaret eden Sürgeç, Başhekim Vehbi Şirikçi ile bir araya geldi, pandemi sürecinin başından beri büyük fedakarlıklarla görevlerini sürdüren tüm sağlık çalışanları nezdinde Başhekim Şirikçi’ye teşekkür etti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner237
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?