banner324

banner319

Üniversite gençliği Çanakkale gezisinde buluştu

banner265

İzmir İl Müftülüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yurtlarında kalan üniversite öğrencilerine yönelik gezi programı düzenledi.

İzmir Müftülüğü 30.05.2022, 10:34
Üniversite gençliği Çanakkale gezisinde buluştu
© DİHA

İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda kalan üniversite öğrencileri, Çanakkale gezisinde buluştu.

İzmir İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından "Genç Arife Tarih Gerek" projesi kapsamında düzenlenen gezi programı kapsamında üniversite öğrencileri Çanakkale’nin tarihi ve kültürel mekanlarını ziyaret etti.

"Genç Arife Tarih Gerek" projesi hakkında bilgilendirmede bulunan İzmir İl Müftüsü Salih Sezik, “Amacımız; milli, manevi, ahlaki ve kültürel değerlerini benimseyen, kadim tarihlerine sahip çıkan gençlerin, tarihi ve kültürel mekanları tanımalarına katkı sağlamaktır.” dedi

Gezi programından duydukları memnuniyeti dile getiren üniversiteli gençler ise İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğüne teşekkür ettiler.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (4)
Kadir 1 ay önce
Gayet güzel,maneviyatı yüksek bir ziyaret oldu.Hiçbir şeyimiz eksik bırakılmadı.Tüm hocalara,idarecilere, müftümüze teşekkür ediyorum.
Ensar 1 ay önce
Gerçekten çok güzel bir etkinlikti. Çanakkale gibi tarihi bir zaferin kazanıldığı yerleri bizzat görmek, tarihin içinde bulunmak, rehber hocamızın anlatımları ile Çanakkale kahramanlıklarını aklımızda canlandırmamız tüylerimizi diken diken etti. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.
Muhammed 1 ay önce
Çok güzel bir gezi oldu. Allah azze ve celle vesile olanlardan razı olsun.
Muhammed 1 ay önce
Çok güzel bir gezi oldu. Allah azze ve celle vesile olanlardan razı olsun.