banner297

banner319

İzmir’de gündem gençlik

banner265

İzmir İl Müftülüğü, gençlik faaliyetlerini istişare etti.

İzmir Müftülüğü 22.01.2022, 22:22
İzmir’de gündem gençlik
© DİHA

İzmir İl Müftülüğü, il ve ilçelerde yürütülen gençlik faaliyetlerinin değerlendirilmesi amacıyla  “Gençlik Koordinatörleri İstişare Toplantısı” düzenledi.

İl Müftüsü Salih Sezik başkanlığında düzenlenen toplantıda gençlik çalışmaları değerlendirilerek daha fazla gence ulaşılması için bilgi alışverişinde bulunuldu.

Programda konuşan İl Müftüsü Sezik, gençlik çalışmalarının çok önem arz ettiğini, Asr-ı Saadet döneminde Hz. Peygamberin çağrısına destek verenlerin çoğunlukla gençler olduğunu, bugün de aynı şekilde ihlasla, samimiyetle yapılan çalışmaların gençler nezdinde çok güzel karşılıklar bulacağını ifade etti.

İl Müftülüğünce hayata geçirilen "Mihrabın Genç Hatipleri" projesinin de tanıtıldığı programa İl Müftü Yardımcısı Oğuzhan Kadıoğlu, Şube Müdürü Sefa Gümüşoğlu ile il ve ilçe gençlik koordinatörleri katıldı.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (1)
N/A 4 ay önce
Elhamdulillah, bu ülkenin ehliyetli din adamları, donanımlı mihrap ve minber emanetçileri girdikleri her yerde karşısındakine düğme iliklettirip , şapka çıkarttıracak saygınlığa ulaşmalı. Bu meslek para kazanılacak bir iş kapısı değildir. Gönüllerin fatihlerine en içten dualarımla…