banner250

banner246

Yaşlılık maaşıyla TDV'ye kurban bağışında bulundu

İstanbul Pendik’te ikamet eden ve bazı rahatsızlıkları sebebiyle evinden çıkamayan Ayşe Yiğit, yaşlılık maaşıyla Türkiye Diyanet Vakfına kurban bağışında bulundu.

İstanbul Müftülüğü 21.07.2020, 12:06
Yaşlılık maaşıyla TDV'ye kurban bağışında bulundu
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı iş birliğinde, "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürülen 2020 Yılı Vekaleten Kurban Kesim Organizasyonu’na, toplumun bütün kesimlerinden destek gelmeye devam ediyor.

Ülke genelinde il ve ilçe müftülükleri koordinesinde sürdürülen kampanyaya, en alnlamlı destek İstanbul Pendik’te yaşayan Ayşe Yiğit’ten geldi.

Kurban bağışı ile Müslüman kardeşlerine yardım eli uzatmak istediğini belirten Ayşe Yiğit, Pendik İlçe Müftülüğünü arayarak Türkiye Diyanet Vakfına vekalet yoluyla kurban bağışında bulunmak istediğini söyledi.

Yaşlılık ve hastalık nedeniyle evinden çıkamayan Ayşe Yiğit’i evinde ziyaret eden Pendik İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Pendik Şubesi görevlileri, Yiğit’in kurban vekaletini Türkiye Diyanet Vakfı adına teslim alarak bağış makbuzunu takdim etti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner249
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?