banner250

banner203

Vekaletle kurban tanıtımları devam ediyor

İstanbul Gaziosmanpaşa İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Gaziosmanpaşa Şubesince; "Türkiye Diyanet Vakfı Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Organizasyonu Tanıtım ve Bağış Standı" açıldı.

İstanbul Müftülüğü 12.07.2021, 16:16
Vekaletle kurban tanıtımları devam ediyor
© Diyanet Haber

Kurbanını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak isteyen vatandaşlara yardımcı olmak, kurban ibadetinin dini hükümler doğrultusunda ve amacına uygun şekilde ifasını sağlamak amacıyla Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfınca düzenlen "Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Organizasyonu", il ve ilçe müftülüklerince vatandaşlara tanıtılıyor.

Bu doğrultuda Gaziosmanpaşa İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Gaziosmanpaşa Şubesince; "Türkiye Diyanet Vakfı Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Organizasyonu Tanıtım ve Bağış Standı" açıldı.

Bağlarbaşı Mahallesi Yürüyüş Yolu üzerinde açılan standa dair bilgilendirmede bulunan İlçe Müftüsü Osman Şen, “Türkiye Diyanet Vakfı Gaziosmanpaşa Şubesi olarak yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların bağışlarını kolaylıkla yapabilmeleri için ilçemizin önemli noktası olan Bağlarbaşı Mahallesi Yürüyüş Yolu'na bağış standımızı kurduk.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (2)
omer bakir 3 hafta önce
konya da var mı
Faruk TAŞCI 3 hafta önce
Söz konusu gazeteler kendilerine ulaşan hususları haberleştirmeden önce konunun aslını Diyanet İşleri Başkanlığından araştırdıktan sonra haber yapması gerekmez miydi?
Her duyulan iddia gazete köşesine taşınır mı?
Ortalıkta dolaşan her iddiayı gazete köşelerine taşıyan kişi ya da kişilere gazeteci denilir mi?
Bu iddia, Diyanete duyulan karın ağrısının değişik şekilde ortaya çıkan tezahürü gibi görünüyor.
İddiayı ortaya atanlar, belgeye dayanarak konuşmamışlarsa bu bir suçtur. Cezasını yargı önünde çekeceklerdir. Fakat maalesef iddiayı gündeme getirip ortalığa atmak, çamur at izi kalsın felsefesi gereği kafaları karıştırmaktan ibarettir. Bu bakımdan iddiasını ispatlamayanlara itibar edilmez
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?