banner258

banner250

TDV Bağcılar'da ihtiyaç sahiplerine kurban eti dağıttı

İstanbul Bağcılar İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Bağcılar Şubesi tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara kurban eti ulaştırıldı.

İstanbul Müftülüğü 31.08.2020, 10:44
TDV Bağcılar'da ihtiyaç sahiplerine kurban eti dağıttı
© Diyanet Haber

Bağcılar İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Bağcılar Şubesi iş birliğinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara kurban eti dağıtıldı.

Bağcılar Müftüsü Celal Büyük, “Bağcılar Müftülüğü öncülüğünde Türkiye Diyanet Vakfı Bağcılar Şubesi tarafından Bağcılar sınırları içerisinde ihtiyaç sahiplerine kurban eti dağıttık. Bu etlerin bir kısmı vekâlet yoluyla bağışlanan bir kısmı da vatandaşlarımız tarafından ulaştırılan kurban etleridir. Tüm hayır sahiplerine teşekkür ediyorum.” dedi. 

Tüm dünyada olduğu gibi Bağcılar'da da yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle sıkıntılı günler yaşandığını dile getiren Büyük, “Bu zor zamanlarda Bağcılar’daki kardeşlerimizin yanında olmak bizler için görevden öte bir sorumluluktur. Kardeşlerimizin sevincini paylaşmak, bu zor günlerde onların yanında olmak ve onların dualarını almak, bizim için büyük gurur kaynağı olmuştur.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Diyanet Haber
banner237
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?