banner297

banner319

Müftülükten 'Hemşireler Günü' ziyareti

banner265

İstanbul Sultanbeyli İlçe Müftülüğü, "12 Mayıs Hemşireler Günü" dolayısıyla hemşireleri görev yaptıkları hastanelerde ziyaret etti.

İstanbul Müftülüğü 13.05.2022, 15:27
Müftülükten 'Hemşireler Günü' ziyareti
© DİHA

Sultanbeyli İlçe Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu (ADRB), "12 Mayıs Hemşireler Günü" nedeniyle Sultanbeyli Devlet Hastanesindeki hemşireleri ziyaret etti.

ADRB İlçe Koordinatörü Vaiz Nesibe Çetin Kuyuldar, İlçe Gençlik Koordinatörü Hafize Geygel ve Hastane Manevi Danışmanı Din Hizmetleri Uzmanı Bünyamin Eryiğit, Sultanbeyli Devlet Hastanesi Başhemşiresi ile palyatif bakım servisini ziyaret ederek hastanede çalışan hemşirelerin günlerini tebrik etti, çiçek takdiminde bulundu.

Vaiz Kuyuldar, "Ziyaretimizde palyatif bakım servisinde ikramlar eşliğinde Müftülüğümüzün cami dışı manevi danışmanlık hizmetleri ve sosyal faaliyetleri ile hemşireliğin manevi kazanımları üzerine konuşma imkanımız oldu." dedi.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Deniz Taşdelen Öğülmen ile hastanede görev yapan hemşireler ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Sultanbeyli İlçe Müftülüğüne teşekkür etti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner279
Yorumlar (0)