banner324

banner319

Beşiktaş'ta okul kütüphanelerine Diyanet yayınları hediye edildi

banner265

İstanbul Beşiktaş İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Beşiktaş Şubesi iş birliğinde okullarda "Diyanet Kitaplığı" oluşturuldu.

İstanbul Müftülüğü 22.06.2022, 14:31
Beşiktaş'ta okul kütüphanelerine Diyanet yayınları hediye edildi
© DİHA

Beşiktaş Müftülüğü ve Diyanet Vakfı Beşiktaş Şubesi iş birliğinde Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 13 ortaokul ve 20 liseye Diyanet Yayınlarından oluşan 190 kitaplık set hediye edildi.

Kitap teslim töreninde konuşan Beşiktaş İlçe Müftüsü İsmail Yıldız "ilçemizde bulunan tüm ortaokul ve liselere Diyanet İşleri Başkanlığımız yayınlarından oluşan 190 kitaplık setlerden hediye ettik. Böylece her okulun kütüphanesinde Diyanet yayınları köşesi oluşturduk. Bu çalışmamızda bizlere destek veren herkese çok teşekkür ediyorum." dedi.

Müftü Yıldız, kitap teslim törenine katılan Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Özcan Türkoğlu'na Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından "Konulu Tefsir" kitabını hediye etti.

Törene katılan Kaymakam Bakan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Türkoğlu ise Müftü Yıldız'a başarılı çalışmadan dolayı teşekkür ederek çiçek takdiminde bulundu.

Tören kitapların okul yöneticilerine teslimiyle sona erdi.
 

Kaynak: Diyanet Haber
banner279
Yorumlar (0)