banner324

banner319

'Öğreniyorum Güzel Dinimi'

banner265

Isparta Müftülüğünce 2021-2022 eğitim öğretim yılı ikinci döneminde hayata geçirilen "Öğreniyorum Güzel Dinimi" projesinin belge takdim töreni gerçekleştirildi.

Isparta Müftülüğü 20.06.2022, 12:57
'Öğreniyorum Güzel Dinimi'
© DİHA

Isparta Müftülüğünce 2021-2022 eğitim öğretim yılı ikinci döneminde hayata geçirilen "Öğreniyorum Güzel Dinimi" projesi kapsamında hafta sonu açılan Kur'an kurslarının kapanış ve belge takdim töreni gerçekleştirildi.

Şehit Komiser Muhsin Kiremitçi İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen törene Diyanet İşleri Başkanlığı Personel Sistemleri Eğitim ve Daire Başkanı Erdal Ertorun, İl Müftüsü Bayram Şahin, Müftü Yardımcısı Seyit Böğet, Eğirdir Müftüsü Mehmet Ali Eroğlu, öğrenciler ve veliler katıldı. 

Programda konuşan Daire Başkanı Ertorun da evlatlarımızın manevi gelişimlerine olumlu katkı sağlayacak güzel bir proje uygulandığını ifade ettikten sonra öğrencileri ve ailelerini katılımlarından dolayı tebrik etti.

İl Müftüsü Şahin ise projeye gösterdikleri ilgi ve destekten dolayı ailelere teşekkür ederek projenin gelecek eğitim öğretim yılında 4, 5 ve 6. sınıflar olmak üzere Isparta genelinde devam edeceğini bildirdi.

Öğrencilere belgelerin verilmesi ile program sona erdi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner279
Yorumlar (0)