banner250

banner255

Ispartalı minik öğrencilerden Yemen’e anlamlı yardım

Isparta Eğirdir İlçe Müftülüğüne bağlı Merve 4-6 Yaş Kur’an Kursunda eğitim gören minik öğrenciler, kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarını Yemenli arkadaşlarına gönderdiler.

Isparta Müftülüğü 23.01.2019, 17:40
Ispartalı minik öğrencilerden Yemen’e anlamlı yardım
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı iş birliğinde Yemen’e Sessiz Kalma” sloganıyla başlatılan yardım kampanyasına Eğirdir İlçe Müftülüğü Merve 4-6 Yaş Kur’an Kursunda eğitim öğretim gören minik öğrenciler kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarıyla destek oldular.

İlçe Müftülüğünü ziyaret eden öğrenciler, Kur’an kursunda kendi elleriyle yaptıkları kumbaralarında biriktirdikleri paraları, Yemen’e ulaştırmak üzere İlçe Müftüsü Mustafa Türköz’e teslim ettiler.

“Yemen’e Sessiz Kalma” kampanyasına minikler tarafından verilen desteğin çok değerli olduğunu belirten Müftü Türköz, bu davranışları dolayısıyla öğrencilere teşekkür ederek çeşitli hediyeler verdi.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (1)
Çalap Emrebaş 3 yıl önce
Güzel bir çalışma minik Yavrularda yardımlaşma ve dayanışma duygusunu ve ruhunu oluşturmak çok güzel devamını dilerim emeği geçenlere teşekkürler ediyorum
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?