banner297

banner319

Öğretmenlerden öğrencilere anlamlı karne hediyesi

banner265

Manisa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenleri, karne sevinci yaşayan öğrencileri ile "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filminde buluştu.

İmam Hatip Okulları 23.01.2022, 11:10
Öğretmenlerden öğrencilere anlamlı karne hediyesi
© DİHA

Manisa Kız Anadolu imam Hatip Lisesi öğrencileri karne sevinci yaşadı.

Okul idaresi ve öğretmenleri, karne sevinci yaşayan öğrencileri şehit Eren Bülbül'ün hayatını anlatan "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filminde buluşturdu.

Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara ve eşi öğrencilerin karne sevincine ortak olarak birlikte "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filmini izledi.

Etkinliğe dair açıklamada bulunan Okul Müdürü Gönül Çifçioğlu, “Öğrencilerimizin okulunu sevmelerini, kendilerini iyi hissetmelerini ve değerlerimizi özümsemelerini önemsiyoruz. Bu amaçla notların verildiği, öğrencilerimizin yorulduğunu göz önünde bulundurarak son haftayı verimli ve eğlenceli geçirmek için öğrencilerimiz için sinema etkinliği düzenledik. Tabi kesişme filmi ayrıca önemli ve anlamlı oldu. Çünkü memleketimizde Erenler tükenmeyecek. Bayrağa, ezana ve vatana olan sevda hep sürecek.” dedi.

Filmde duygu dolu anlar yaşayan öğrenciler, karne hediyesi olarak böyle anlamlı bir filmde öğretmenleri ile bir arada bulunmaktan duydukları mutluluğunu ifade ettiler.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (0)