banner199

banner103

Kur’an kursları ve imam hatip liseleri arası dayanışma

Iğdır İl Müftülüğü Ümmül Kur’a Kur’an Kursu öğrencileri, 8 Eylül Şehitleri İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilere hediyeler verdi.

Iğdır Müftülüğü 11.01.2019, 15:28
Kur’an kursları ve imam hatip liseleri arası dayanışma
© Diyanet Haber
banner200

Iğdır İl Müftüsü Mustafa Tekin, din görevlileri ve Kur’an kursu öğrencileri 8 Eylül Şehitleri İmam Hatip Ortaokuluna ziyarette bulundular.

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Müftü Tekin, imam hatip okullarının önemine vurgu yaparak şöyle devam etti:

“İmam hatip okulları şu an ülkemizde en güzel eğitimi alabileceğiniz okullar arasındadır. Aynı zamanda mezun olduğunuzda ise birçok alanda görev alabilirsiniz. Bu görevlere yükselebilmek içinde öncelikle derslerinizde başarılı olmalısınız. Sizler yeter ki derslerinize çalışın, biz de sizler için elimizden gelen gayreti göstermeye hazırız.”

İl Müftüsünün öğrencilerle yaptığı sohbetin ardından, Ümmül Kur’a Kur’an Kursu öğrencilerince hazırlanan hediyeler, öğrencilere dağıtıldı.

Hediyelerini alan öğrenciler, böyle bir buluşmaya zemin hazırlayan öğretmenleri ile İl Müftüsü Mustafa Tekin’e ve kendilerine hediyeler getiren Kur’an kursu öğrencilerine teşekkür ettiler.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (6)
Cevriye Şeyran 1 yıl önce
MaşAllah hocam çok güzel bir program düşünmüşsünüz elinizin değdiği yer yeşilleeniyor
Hikmet Gökhan KILIÇ 1 yıl önce
Ülkemizin geleceği, pırlantaları çocuklarımızın eğitimine yön vermekte sergilediğiniz incelik için Allah sizden razı olsun. Emeklerinizi boşa çıkartmasın Mustafa TEKİN Hocam. Saygılarımı sunarım.
Fatma 1 yıl önce
Harika
Fatih 1 yıl önce
Devamını bekleriz tşk
Nazif Tekinöz 1 yıl önce
Çok saygıdeğer hocam bu hizmetleriniz çok güzel Allah sizden ve sebep olanlardan razı olsun.Hizmetlerinizin artarak devamı dileğiyle..,
1 yıl önce
Çocuklara zihin açıklığı sizlere kolaylık versin Rabbim. Onun yolunda giderek sayılarımızı çoğaltmayı nasip etsin