banner250

banner203

Vatandaşlara öncü, meslektaşlarına örnek oldu

Hatay Belen İlçe Müftülüğüne bağlı Gazi Osman Paşa Camii Müezzin Kayyımı Veysel Güryap, Diyanet dergilerini vatandaşlarla buluşturdu.

Hatay Müftülüğü 29.12.2020, 12:54
Vatandaşlara öncü, meslektaşlarına örnek oldu
© Diyanet Haber

Belen İlçe Müftülüğüne bağlı Gazi Osman Paşa Camii Müezzin Kayyımı Veysel Güryap, vatandaşlara Diyanet dergilerini tanıtarak abone olmalarına öncülük etti.

Diyanet dergilerine abonelik için vatandaşlara öncülük eden din görevlisi Güryap, İlçe Müftülüğü tarafından "Teşekkür Plaketi" ile ödüllendirildi.

İlçe Müftülüğünde düzenlenen plaket töreninde, İlçe Müftüsü Mehmet Seri Doğru, din görevlisi Güryap’a öncülüğü ve örnekliğinden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

Din görevlisi Güryap’ın Diyanet dergilerini tanıtarak 30 vatandaşın abone olmasına vesile olduğunu belirten Müftü Doğru, "Veysel hocamızın Diyanet dergilerinin vatandaşlarımıza tanıtılması noktasında gayreti ve çalışmaları takdire şayandır. Yaptığı gayretli çalışmaları ile vatandaşalara öncü, diğer din görevlilerimize de örnek olmuştur. Kendisini tebrik ediyorum." dedi.

Din görevlisi Güryap ise Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarına halkın güven duyduğunu ve büyük bir teveccüh gösterdiğini kaydetti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (3)
Hasan Aydın 7 ay önce
Rabbim her daim yolunu aydınlık eylesin.
Mutlu erdal 7 ay önce
Tebrik eder başarılarının devamını dilerim Allah emsallerini çoğaltsın
Kezban kaya 8 ay önce
Allah yolunu açık etsin inşAllah Veysel hocam
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?