banner250

banner246

Hakkari’de TDV’ye Bağış

Hakkâri Baro Başkanı Avukat Zeydin Kaya ve Hakkâri İl Milli Eğitim Müdür Vekili Bilal Gür Kurban Vekâletlerini Türkiye Diyanet Vakfına verdi

Hakkari Müftülüğü 19.08.2018, 15:58
Hakkari’de TDV’ye Bağış
© Diyanet Haber


Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfının yürüttüğü vekâletle kurban kesim kampanyası kapsamında Hakkâri Müftülüğü, 'Kurbanını paylaş, kardeşinle yakınlaş' sloganıyla bağış almaya devam ediyor.
Başkanlığımızın vekâlet yoluyla kurban kesimini daha geniş alana ulaştırabilmek, tanıtmak adına İl Müftü Vekili Yılmaz Önal, Vakıf Şube personeli Şuayyib Taşçı ile birlikte Kamu Kurum Amirleri ile çalışanları ve vatandaşları ziyaret ederek kampanyayla ilgili bilgiler veriyor.
Bu kapsamda, Hakkâri Baro Başkanı Avukat Zeydin Kaya ve Hakkâri İl Milli Eğitim Müdür Vekili Bilal Gür Kurban vekâletlerini Türkiye Diyanet Vakfına verdi. Vekâletlerini TDV’ye veren Avukat Zeydin Kaya ve Bilal Gür; vekâletle kurban kesim kampanyasından çok etkilendiklerini ve bu çalışmalarından dolayı Diyanet İşleri Başkanlığına teşekkür ettiklerini dile getirdiler.
Yapılan bu bağışların ardından Müftü Vekili Yılmaz Önal; Zeydin Kaya ve Bilal Gür 'e teşekkür ederek bağış makbuzunu kendilerine takdim etti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner249
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?