banner324

banner319

Hakkari'de şehit polisler dualarla anıldı

banner265

Hakkari İl Müftülüğü, "Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Kuruluşunun 177’inci Yıl Dönümü ve Polis Haftası" münasebetiyle Mevlid-i Şerif programı düzenledi.

Hakkari Müftülüğü 11.04.2022, 11:44
Hakkari'de şehit polisler dualarla anıldı
© DİHA

"Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Kuruluşunun 177’inci Yıl Dönümü ve Polis Haftası" münasebetiyle Hakkari İl Müftülüğü tarafından Mevlid-i Şerif programı düzenlendi.

Merkez Ulu Camii’nde düzenlenen programda görevleri başında şehit düşen Polis Teşkilatı mensupları başta olmak üzere tüm şehitler için Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okundu, dualar edildi.

İl Müftü Yardımcısı Mehmet Ali Yiğit, görevleri başında şehit olan polisler için dua etti.

Mevlit programının ardından şehit polisler anısına Depin mevkisinde yapılan park ve çeşmenin açılışı gerçekleştirildi.

Mevlid-i Şerif ve açılış programına Hakkari Valisi İdris Akbıyık, İl Emniylet Müdürü Salavat Mete Pınar, İl Müftü Yardımcısı Mehmet Ali Yiğit, daire amirleri, emniyet mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Çukurca’da şehitler için mevlit programı düzenlendi

Öte yandan Çukurca ilçe Müftülüğü tarafından Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Kuruluşunun 177’inci Yıl Dönümü ve Polis Haftası münasebetiyle Mevlid-i Şerif programı düzenlendi.

Merkez Tarihi Emirşaban Camii’nde düzenlenen programda görevleri başında şehit düşen Polis Teşkilatı mensupları başta olmak üzere tüm şehitler için Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okundu.

Mevlid programında İlçe Müftü Vekili Bünyamin Dönder tüm şehitler için dua etti.

Programa Çukuca Kaymakamı Hasan Kurt, daire amirleri, emniyet mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: Diyanet Haber
banner279
Yorumlar (0)