banner250

banner203

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Diyarbakır'da

Diyanet İşleri Başkanlığınca personel arasında moral ve motivasyon sağlamak, taşra teşkilatı ile merkez arasındaki iletişimi güçlendirmek amacıyla ülke genelinde düzenlenen “İl Buluşmaları” sürüyor.

Diyanet Haber 07.03.2019, 11:31
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Diyarbakır'da
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığınca taşra teşkilatı ile merkez arasındaki iletişimi güçlendirmek amacıyla Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın katılımıyla ülke genelinde “İl Buluşmaları” düzenleniyor.

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, göreve başladığı tarihten itibaren il il dolaşarak din görevlileri, üniversite öğrencileri, sivil toplum önderleri, Mehmetçik, polis teşkilatı, valilik ve belediyelerle buluşuyor.

Bu kapsamda 20'ncisi düzenlenen “İl Buluşmaları” kapsamında Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş Diyarbakır'a geldi. 

Prof. Dr. Erbaş, Diyarbakır programına Müftülük ziyaretiyle başladı.

Başkan Erbaş'ın programı ziyaret, toplantılar ve tarihî Kurşunlu (Fatih Paşa) Camii'nde kandil programıyla devam edecek. 

Üniversite öğrencilerine konferans ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile buluşmaların da planlandığı Diyarbakır programı kapsamında Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, sabah namazı buluşmasına katılacak. 

Başkan Erbaş’a Diyarbakır programında Diyanet İşleri Başkanlığından üst düzey yöneticiler de eşlik ediyor.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?