Cumhurbaşkanı Erdoğan, din görevlileriyle bir araya gelecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında din görevlileriyle bir araya geliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, din görevlileriyle bir araya gelecek
banner80

81 ilden müftü, vaiz, Kur’an kursu öğreticisi, imam hatip, müezzin kayyım, daire personeli başta olmak üzere bütün kademelerden personelin katılacağı program, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle 4 Ekim 2018 Perşembe günü saat 13.30’da Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezinde “Camiler ve Din Hizmetine Adanmış Ömürler” teması çerçevesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla “Din Görevlileri Buluşması” programı adıyla gerçekleşecek.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından organize edilecek programa, milletvekilleri ve devlet erkanının yanı sıra, Diyanet İşleri Başkanlığı personeli, Türkiye Diyanet Vakfı personeli ve 81 ilden din görevlileri katılacak.

Ezan dinletisi ve Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program; sinevizyon gösterimi ve bir din görevlisinin konuşmasının ardından, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın ve akabinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasıyla sona erecek.

Diyanet Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dargeçit mrkz Ulu camii imhtp
Dargeçit mrkz Ulu camii imhtp - 8 ay Önce

Sonderece İsabetli ve faydalı bir karar İnsAllah Vatan ve umet ve miletimiz için hayırlara ve sile olur

Sivasli
Sivasli - 10 ay Önce

Sivasdan ve ilçelerden de katılım olsa

Mevlüt sezer
Mevlüt sezer - 10 ay Önce

Cumhur BAŞKANIMIZ lütfederse bende katılmak istiyorum

Şehla tekin
Şehla tekin - 10 ay Önce

İnş bende katılacağım

Ihsan erdem
Ihsan erdem - 10 ay Önce

Keşke kurayla gönderimdeydi hep aynı kişiler gidiyor

Emin emir
Emin emir - 10 ay Önce

Keşke Cumhur-u Reis rastgele kurra ile isim sećtirseydi çünkü bu tür etkinliklere hep aynı adamlar gönderilir maalesef...

Hafzullah çelebi
Hafzullah çelebi - 10 ay Önce

Rabbim utandirmasin, devletimizi ilelebet payidar eylesin hademe-i hayrat olan din görevlisi kardeşlerimize muvaffakiyyetler lutfeylesin. Amin

İlhan kadioglu
İlhan kadioglu - 10 ay Önce

Allah hayırlı eylesin


SIRADAKİ HABER