banner250

banner246

Cumhurbaşkanı Erdoğan, din görevlileriyle bir araya gelecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında din görevlileriyle bir araya geliyor.

Diyanet Haber 03.10.2018, 13:51
Cumhurbaşkanı Erdoğan, din görevlileriyle bir araya gelecek

81 ilden müftü, vaiz, Kur’an kursu öğreticisi, imam hatip, müezzin kayyım, daire personeli başta olmak üzere bütün kademelerden personelin katılacağı program, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle 4 Ekim 2018 Perşembe günü saat 13.30’da Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezinde “Camiler ve Din Hizmetine Adanmış Ömürler” teması çerçevesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla “Din Görevlileri Buluşması” programı adıyla gerçekleşecek.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından organize edilecek programa, milletvekilleri ve devlet erkanının yanı sıra, Diyanet İşleri Başkanlığı personeli, Türkiye Diyanet Vakfı personeli ve 81 ilden din görevlileri katılacak.

Ezan dinletisi ve Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program; sinevizyon gösterimi ve bir din görevlisinin konuşmasının ardından, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın ve akabinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasıyla sona erecek.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (13)
Dargeçit mrkz Ulu camii imhtp 3 yıl önce
Sonderece İsabetli ve faydalı bir karar İnsAllah Vatan ve umet ve miletimiz için hayırlara ve sile olur
Sivasli 3 yıl önce
Sivasdan ve ilçelerden de katılım olsa
Mevlüt sezer 3 yıl önce
Cumhur BAŞKANIMIZ lütfederse bende katılmak istiyorum
Şehla tekin 3 yıl önce
İnş bende katılacağım
Ihsan erdem 3 yıl önce
Keşke kurayla gönderimdeydi hep aynı kişiler gidiyor
Emin emir 3 yıl önce
Keşke Cumhur-u Reis rastgele kurra ile isim sećtirseydi çünkü bu tür etkinliklere hep aynı adamlar gönderilir maalesef...
Hafzullah çelebi 3 yıl önce
Rabbim utandirmasin, devletimizi ilelebet payidar eylesin hademe-i hayrat olan din görevlisi kardeşlerimize muvaffakiyyetler lutfeylesin. Amin
İlhan kadioglu 3 yıl önce
Allah hayırlı eylesin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?