Bu Kare Tarihe Geçti! İlk Tebrik Diyanet İşleri Başkanından

Cumhurbaşkanlığı Göreve Başlama Töreni, yeni sistemin ilk Başkanı SAYIN Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne gelmesiyle başladı.

aa
Bu Kare Tarihe Geçti! İlk Tebrik Diyanet İşleri Başkanından
banner77

Erdoğan, Meclis'teki yemin töreninin ardından Anıtkabir'i ziyaret etti, buradan da "Cumhurbaşkanlığı Göreve Başlama Töreni" için Külliye'ye geldi.

Konuşmasına dua ve niyazla başlayan Erdoğan’ın ardından Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş dua yaptı. Erbaş duasında, Cumhurbaşkanı Erdoğan için yeni görevinde Cenab-ı Allah’tan muvaffakiyetler ve yardım niyaz etti.


İlk Tebrik Diyanet İşleri Başkanından

24 Haziran seçimlerinin ardından sistem değişikliği millet tarafından onaylanan Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi resmen başladı. Törende sadece Erdoğan ve Erbaş mikrofona geçti. Konuşma ve duanın ardından tarihe geçen anlar yaşandı. 150 bine yakın mensubu adına Cumhurbaşkanı Erdoğanı ilk tebrik eden Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş oldu. Erdoğan ve Erbaş’ın samimimi müsafahası objektiflere yansıdı. 

Diyanet Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
eyyub bayer
eyyub bayer - 1 yıl Önce

rabbim milletimize şu insanliğa vijdan merhamet nasib eylesin..hayel ettiğimiz şeyler gerçeğe dönüşüyor..rabbim.Başkanimiz erdoğandan ve ekibinden razi ol yâ rab!.

Sabire durmuş
Sabire durmuş - 1 yıl Önce

Reisimiz çok çalıştı bunu ülkem çok hak etti temizlik daha güçlü başladı Elhamdü lillah .Reisimizi gördükce ağlıyor hem seviniyorum hayal edemediğimiz günleri yaşıyoruz.

Ömer Polat
Ömer Polat - 1 yıl Önce

الحمد لله على كل حال
Rabbim muvaffak eylesin inşAllah

Ömer Polat
Ömer Polat - 1 yıl Önce

الحمد لله على كل حال

Kadir Korkmaz
Kadir Korkmaz - 1 yıl Önce

Elhamdü lillâh

Mehmet Baş
Mehmet Baş - 1 yıl Önce

Allah Razı olsun kardeşim Saygı ve
Selâmlar Sözler Ordu Fatsadan

SIRADAKİ HABER