banner250

banner246

Müftülük gençlerle çevrimiçi buluşuyor

Giresun Espiye İlçe Müftülüğü, “Gençliğe Değer” projesi kapsamında gençlere yönelik “Çevrimiçi Gençlik Buluşmaları” düzenliyor.

Giresun Müftülüğü 01.03.2021, 17:33
Müftülük gençlerle çevrimiçi buluşuyor
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığınca ülke genelinde sürdürülen "Gençliğe Değer" projesi kapsamında il ve ilçe müftülükleri gençlere yönelik sosyal ve kültürel içerikli etkinlikler düzenliyor.

Çalışmalarını bu doğrultuda aralıksız sürdüren Espiye İlçe Müftülüğü, “Çevrimiçi Gençlik Buluşmaları” düzenliyor.

Her hafta düzenli olarak devam eden buluşmalarda gençlerle bir araya gelen Espiye İlçe Müftüsü Yavuz Koçak, "Gençlik milletin istikbalidir. Güçlü ve huzurlu toplumun oluşması için genç neslin ahlaki değerlerle ve doğru ideallerle yetişmesi gerekiyor. Bu kapsamda sizlere rehberlik etmek adına çevrimiçi buluşmalarımız her hafta devam edecek. Tüm genç kardeşlerimizi bu buluşmalarda görmek istiyoruz. Bu vesileyle programda emeği geçen hocalarıma teşekkür ediyorum." dedi.

İlçe Müftülüğünün gençlik çalışmaları hakkında bilgi veren Müftü Koçak, gençlik koordinatörlerinin, "İlçe Müftülüğü Gençlik Çalışma Şeması" kapsamında okullar başta olmak üzere İlçe merkezi, belde, mahalle ve köylerde çalışmalar yürüttüğünü kaydetti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)