banner324

banner319

Giresun'da başarılı din görevlileri ödüllendirildi

banner265

Giresun İl Müftülüğü, başarılı din görevlilerini ödüllendirdi.

Giresun Müftülüğü 18.05.2022, 10:01
Giresun'da başarılı din görevlileri ödüllendirildi
© DİHA

Giresun İl Müftülüğü, üstün gayret ve çalışmaları ile sunulan hizmetlerin kalitesinin yükselmesine katkı sağlayan din görevlilerini ödüllendirdi.

Müftülük Konferans Salonu’nda gerçekleşen Ödül Takdim Töreni'nde konuşan İl Müftüsü Ramazan Topcan, "Marifet iltifata tabidir. Başarılarınıza şahit olduk. Bugün güzel bir sebeple bir aradayız. Bu tören, ilimizde din ve Diyanet hizmetlerinin ivme kazanmasına vesile olan siz değerli kardeşlerimizi unutmamak adına çok daha önemli. Büyük bir aile olarak birbirimizle dayanışma içerisinde olduk, olmaya da devam edeceğiz. İstişare ve birliktelik noktasında sonuna kadar yanınızdayız. Her zaman iyinin daha iyisi, güzelin daha güzeline ulaşabilmek için çalışmalarınız bizler için onur vesilesi olmuştur. Temizlik işlerinde çalışan kardeşimizden idari hizmetlerimize, sahadaki imam hatip ve müezzin kayyımlarımızdan eğitim hizmetleri alanında çalışan her bir kardeşimizin hizmetleri aşkla, heyecanla yaptığını müşahede etmenin mutluluğu içerisindeyim. Zaten bize düşen görev de en iyi şekilde sorumluluk bilinciyle çalışarak en güzel hizmetleri sunmaktır." dedi.  

Özverili çalışmalarından dolayı din görevlilerine teşekkür eden İl Müftüsü Topcan, "Başkanlığımızın gençlik, aile, engelliler başta olmak üzere diğer sosyal projelerde katkı ve desteklerinizi bekliyorum. Bugün burada belge takdim ettiğimiz siz değerli kardeşlerimin şahsında tüm din görevlilerimizin çalışmalarını ve gayretlerini takdir ediyorum. Din görevlisine yakışan şekilde gönüllü ve özverili hizmetlerinizin devamını diliyorum." diye konuştu.

İl Müftü Yardımcısı Murat Mutlu ve din görevlilerinin katılımıyla gerçekleşen program plaket takdimi ile sona erdi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner321
Yorumlar (0)