banner203

banner250

Çocuklara kışlık kıyafet hediye edildi

Artvin İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Artvin Şubesi iş birliğinde temin edilen kışlık kıyafetler, "kardeş şehir" Giresun'da çocuklara hediye edildi.

Giresun Müftülüğü 08.02.2021, 12:18
Çocuklara kışlık kıyafet hediye edildi
© Diyanet Haber

Artvin İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Artvin Şubesi iş birliğinde; "Bu Kış Çocuklara Bayram Olsun" sloganıyla "1 Bot, 1 Mont" kampanyası düzenlenmiş, kampanya kapsamında temin edilen kıyafetler, kardeş şehir Giresun’a gönderilmişti.

İlçe müftülükleri ile din görevlileri ve hayırsever vatandaşların da destek verdiği kampanya kapsamında temin edilen bot ve montlar, "kardeş şehir" ilan edilen Giresun'da çocuklara hediye edildi.

"Artvin’de güzel bir iyilik hareketi başlattıklarını" ifade eden TDV Artvin Şube Başkanı ve İl Müftüsü Hasan Güneş, "İyiliği yeryüzüne yaymak ve iyilikle yürekleri ısıtmak için Türkiye Diyanet Vakfı Artvin Şubemiz çalışmalar yürütmektedir. 'Kardeş şehir' Giresun’da yakın tarihte sel felaketinde mağdur olan çocukların yüzlerini güldürmek, iyilikle yüreklerini ısıtmak için bir yardım kampanyası düzenledik. 'Bu kış çocuklara bayram olsun' dedik ve gönüllülerimizin, hayırseverlerimizin çalışmaları ile toplanan nakdî yardımlarla birlikte bot ve monttan oluşan yardımı kardeş şehrimiz Giresun’a götürdük." dedi.

İl Müftüsü Güneş, hayırseverlere ve iyilik hareketine öncü olan din görevlileri ile TDV gönüllülerine teşekkür etti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?