banner203

banner250

4-6 yaş Kur’an kurslarında karne heyecanı

Diyanet İşleri Başkanlığı koordinesinde ülke genelinde faaliyet gösteren 4-6 yaş grubu Kur'an kurslarında karne heyecanı yaşandı.

Giresun Müftülüğü 14.06.2021, 17:32
4-6 yaş Kur’an kurslarında karne heyecanı
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı rehberliğinde, il ve ilçe müftülükleri koordinesinde ülke genelinde faaliyet gösteren 4-6 yaş grubu Kur'an kurslarında minikler karne heyecanı yaşadı.

Bu kapsamda Giresun Espiye Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş grubu Kur'an kurslarında eğitim gören minik öğrenciler, dönem sonu karnelerini aldı.

Espiye İlçe Müftülüğü bünyesinde dört farklı yerde açılan 4-6 yaş Kur'an kurslarında eğitim gören minik öğrenciler için "Dönem Sonu ve Karne Töreni" düzenlendi.

Kur’an-ı Kerim’e geçen öğrencileri ve ailelerini tebrik eden İlçe Müftüsü Yavuz Koçak, ilk kez karne sevinci yaşayan öğrencilere Kur’an-ı Kerim hediye etti.

Müftü Koçak, öğrencilerin Kur’an-ı Kerim'i ve Hz. Peygamber’in (s.a.s.) hayatını öğrenmek için çok hevesli olduklarını ifade etti.

Çocukların ahlaklı, erdemli ve adil bireyler olarak yetiştirilmesi için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirten Koçak, gelecek nesillere güzel bir dünyayı miras bırakmanın ancak onları iyi yetiştirmekle mümkün olabileceğini kaydetti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner237
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?