banner268

banner250

Gaziantep'te hayırsever aile 4-6 yaş Kur'an kursu yaptıracak

banner265

Gaziantep Valiliğince başlatılan “100. Yılda 100 Hayırsever” kampanyası kapsamında hayırseverlerin desteğiyle 4-6 yaş grubu Kur’an kursları inşa edilecek.

Gaziantep Müftülüğü 01.12.2021, 10:40
Gaziantep'te hayırsever aile 4-6 yaş Kur'an kursu yaptıracak
© DİHA

Gaziantep Valiliği koordinesinde başlatılan, “100. Yılda 100 Hayırsever” kampanyası kapsamında hayırsever vatandaşlar tarafından 4-6 yaş grubu Kur’an kursu inşa edilecek.

Hayırsever Fatih ve Enes Büyükkonuklu tarafından Şehitkamil ilçesinde inşa edilecek 4-6 yaş grubu Kur’an kursu için protokol imza töreni düzenlendi.

Törene Gaziantep Valisi Davut Gül, İl Müftüsü Dr. Hüseyin Hazırlar, Şehitkamil İlçe Müftüsü Feyyaz İdin, hayırsever Fatih ve Enes Büyükkonuklu katıldı.

İmza töreninin ardından Vali Gül, hayırsever vatandaşlara teşekkür belgesi takdim etti.

İl Müftüsü Hüseyin Hazırlar, “Diyanet İşleri Başkanlığımız toplumumuza sahih dini bilginin ulaştırılmasında son derece stratejik bir kurum. Yavrularımızın dini ve manevi değerlerle yetişmesi için Diyanet İşleri Başkanlığımızın öncülüğünde sürdürülen 4-6 yaş grubu Kur’an kursu çalışması önemli bir çalışma. Sayın Valimizin öncülüğünde bununla alakalı bir seferberlik başladı. Bugün bu seferberliğe bir halka daha ekleniyor. Büyükkonulu ailesine bu anlamda çok teşekkür ediyorum." dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?