banner203

banner250

Başkan Konukoğlu kurban vekaletini TDV'ye verdi

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ve Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, kurban vekaletini Türkiye Diyanet Vakfına verdi.

Gaziantep Müftülüğü 21.07.2021, 09:14
Başkan Konukoğlu kurban vekaletini TDV'ye verdi
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) iş birliğinde, "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürülen '2021 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu'na, son gününde de destek yağdı.

Gaziantep İl Müftülüğü'nü ziyaret ederek İl Müftüsü ve TDV Gaziantep Şubesi Başkanı Dr. Hüseyin Hazırlar'dan '2021 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu' hakkında bilgi alan Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ve Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, kurban vekaletini Türkiye Diyanet Vakfına verdi.

Konukoğlu'nun kurban vekaletini Türkiye Diyanet Vakfı adına teslim alan İl Müftüsü ve TDV Gaziantep Şubesi Başkanı Dr. Hüseyin Hazırlar, önceki yıllarda vekalet yoluyla Kurbanlar keserek ihtiyaç sahiplerinin yardımına koştuklarını, bu yılki hedeflerinin daha fazla kişiye ulaşmak olduğunu dile getirerek bu anlamlı bağıştan dolayı Başkan Konukoğluna teşekkür etti.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?