banner331

banner319

Müftülük doğum yapan annelere hediye takdim ediyor

Eskişehir İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Eskişehir Şubesi iş birliğinde başlatılan "Hayata Başlarken" projesi ile yeni doğum yapan anne ile bebeklere hediye takdim ediliyor.

Eskişehir Müftülüğü 04.07.2022, 17:18
Müftülük doğum yapan annelere hediye takdim ediyor
© DİHA

Eskişehir Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Eskişehir Şubesi Kadınlar Kolları tarafından "Hayata Başlarken Projesi" kapsamında yeni doğum yapan annelere bebek bohçası hediye edildi.

Doğum yapan ihtiyaç sahibi annelere yardım yapılmasının amaçlandığı proje kapsamında  TDV Kadın Kolları üyeleri, önceden tespit edilen aileleri Eskişehir Şehir Hastanesi’nde ziyaret etti.

İl Müftü Yardımcısı Fatma Adsoy, yeni doğum yapan annelere geçmiş olsun temennisinde bulunarak "dünyaya getirdikleri çocuğun, Allah'ın kuluna verdiği nimetlerin içerisinde en değerlisi olduğunu" söyledi.

Ziyaretlerde doğum yapan annelere Eskişehir Müftülüğü ve TDV Eskişehir Şubesi tarafından hazırlanan  25 adet bebek bohçası hediye edildi.

Ziyarete İl Müftü Yardımcısı Fatma Adsoy, Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Koordinatörü Hacer Tiftik, hastanede görev yapan manevi danışmanlar, TDV Kadın Kolları yönetimi ve üyeleri ile gönüllüleri katıldı.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (0)