banner297

banner319

Müftü Gerek: Biz gençlerimize güveniyoruz

banner265

Dönem sonu sınavlarına hazırlanan üniversite öğrencilerine sıcak çorba ikramında bulunan Eskişehir İl Müftüsü Gerek, gençlerin desteklenmesine önem verdiklerini belirterek, "Biz gençlerimize güveniyoruz." dedi.

Eskişehir Müftülüğü 21.01.2022, 10:57
Müftü Gerek: Biz gençlerimize güveniyoruz
© DİHA

Eskişehir İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü, dönem sonu sınavlarına hazırlanan üniversite öğrencilerine sıcak çorba ikramında bulundu.

Öğrencilere çorba ikram etmek amacıyla Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Yerleşkesi'ndeki kütüphane önünde stant kuruldu.

"Final Sınavlarına Çalışması Sizden, Çorbası Bizden" sloganıyla kurulan ikram standında gençlere sıcak çorba ikram edildi.

Öğrencilere çorba ikramında bulunan İl Müftüsü Bekir Gerek, Diyanet İşleri Başkanlığı ve taşra teşkilatı olan il ve ilçe müftülükleri olarak gençlerin daha iyi, milli ve manevi değerlerine bağlı olarak yetişmesi ve maddi olarak desteklenmesine önem verdiklerini kaydetti.

İl Müftüsü Gerek, "Pırıl pırıl gençlerimiz var. Bu gençler geleceğimizin ümidi ve teminatı. Kütüphanede oturmuş ders çalışıyorlar, ne güzel. Onların bu çalışmalarını desteklemek ve Eskişehirli hayırseverlerin ikramlarını öğrencilerimize ulaştırmak üzere bu soğuk havalarda onlara sıcak çorba ikram ediyoruz. Rabbim tüm öğrencilerimizi başarılı ve muvaffak eylesin. Biz onlara güveniyoruz." dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (0)