banner331

banner319

Müftü Efe: Kurban vekaletlerimiz kardeşlerimize bayram hediyesidir

Erzurum Aşkale İlçe Müftüsü Efe, "Kurbanlarımız Diyanet İşleri Başkanlığımız ve Türkiye Diyanet Vakfı aracılığı ile güvenli bir şekilde gönül coğrafyamızdaki kardeşlerimize bayram hediyesi olarak ulaştırılarak onların da bayram sevinci yaşamalarına vesile olunmaktadır." dedi.

Erzurum Müftülüğü 26.06.2022, 01:06
Müftü Efe: Kurban vekaletlerimiz kardeşlerimize bayram hediyesidir
© DİHA

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) iş birliğinde; "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürülen 2022 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu'na il ve ilçe müftülüklerinin desteği devam ediyor.

Bu kapsamda çalışmalar yürüten Aşkale İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Aşkale Şubesi, vatandaşların kurban bağışlarını rahatlıkla yapabilmeleri amacıyla "Kurban Bağış Standı" açtı.

Çarşı Camii önünde açılan standı ziyaret eden İlçe Müftüsü  Muhammet Naci Efe, "Kurbanlarımız Diyanet İşleri Başkanlığımız ve Türkiye Diyanet Vakfı aracılığı ile güvenli bir şekilde gönül coğrafyamızdaki kardeşlerimize bayram hediyesi olarak ulaştırılarak onların da bayram sevinci yaşamalarına vesile olunmaktadır. Görevlilerimizin gayreti ile Aşkale halkımızın tamamına hazırladığımız afişler ve sosyal medya mecralarımızla ulaştık. Halkımız güvenle kampanyamıza yoğun bir şekilde katılım sağlamaktadır. Herkese teşekkür ediyorum." dedi.  

Kaynak: Diyanet Haber
banner279
Yorumlar (0)