banner250

banner203

24 adet arazisini Türkiye Diyanet Vakfı’na bağışladı

Erzurum Şenkaya’da hayırsever Veysel Aydın, din hizmetlerinde kullanılmak üzere Türkiye Diyanet Vakfına arsa bağışında bulundu.

Erzurum Müftülüğü 17.04.2021, 11:04
24 adet arazisini Türkiye Diyanet Vakfı’na bağışladı
© Diyanet Haber

Şenkaya İlçesine bağlı Yeşilkaya Mahallesinde ikamet eden Veysel Aydın, üzerine kayıtlı 24 adet arsayı din hizmetlerinde kullanılmak üzere Türkiye Diyanet Vakfına (TDV) bağışladı.

Hayırsever Aydın’ı Yeşilkaya Mahallesinde ziyaret eden İlçe Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Şenkaya Şubesi Başkanı Veysel Çelebi, teşekkür ederek şunları söyledi:

“Türkiye Diyanet Vakfı hayırsever vatandaşlarımızın bu gibi bağışlarını bölge ihtiyacını gözeterek en verimli şekilde din hizmetlerinde kullanarak vatandaşlarımızın istifadesine sunmaktadır. Bu itibarla yapılan hayır hem Allah katında hem de insanlık menfaatinedir ve en güzel sadaka-i cariyedir. Rabbim hayrını kabul eylesin.”

Hayırsever Veysel Aydın ise “Hayrımı Allah rızası için yapıyorum. Elinden ve gönlünden gelen herkesi yardım yapmaya davet ediyorum.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (5)
Ahmet Gökçe 4 ay önce
Rabbim kabul etsin inşAllah
Ömer Ünal 4 ay önce
Rabbim hayırını kabul eylesin inşAllah
Adem ÇELEBİ 4 ay önce
Allah hayrını makbul eylesin inşAllah
MUSA GÜVEN 4 ay önce
Yapmış olduğu Yardımdan ve Bağıştan Dolayı Veysel Aydın Amcamıza Sonsuz Derecede Teşekkür Ederim Allah Razı olsun Kendisinden inşaAllah Amin. Yüce Rabbim Hayrınızı Kabul Buyursun İnşAllah Amin Hayırlı Ramazanlar Dilerim
İzettin okkalı 4 ay önce
MaşAllah, Rabbim kabul etsin,geçici olan bakileşti,sonlu olan sınırsız oldu inşaAllah.
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?